Praktyczne prezenty prosto z księgarni

ByDaniel

Praktyczne prezenty prosto z księgarni

Prezent dla współpracownika czy też osoby, której preferencji książkowych nie do końca jesteśmy pewni, zazwyczaj stanowi nie lada wyzwanie. Nie zawsze wiemy jakie hobby ma osoba, którą chcielibyśmy obdarować. W takim przypadku niewątpliwie warto sięgnąć po coś uniwersalnego i praktycznego. Zrezygnujmy z poradników czy też książek o tematyce kryminalistycznej, czy psychologicznej, nie tylko z uwagi na brak wiedzy o zainteresowaniach obdarowywanego, ale również z uwagi na brak wiedzy o jej słabościach, co mogłoby ją urazić.

Uniwersalny prezent

Prezentem, który ucieszy obdarowywanego, jest kalendarz na 2022 rok do kupienia na Taniej Książce. Jest to przedmiot, którego używa niemal każdy z nas. Kalendarz pomaga nie tylko planować i zapisywać ważne daty, ale jest równocześnie przedmiotem codziennego użytku. A wybór jest ogromny. W pierwszej kolejności zadajmy sobie pytanie, czy chcemy obdarować współpracownika kalendarzem ściennym, biurkowym, czy książkowym. Wybór pada najczęściej na ten książkowy, który możemy nawet w pewnym stopniu spersonalizować. Biorąc pod uwagę duży wybór, dla wielbiciela kotów wybierzemy piękną, kocią okładkę. Dla prawdziwej damy możemy wybrać elegancką czerwoną lub granatową pozłacaną obwolutę, podobnie jak dla biznesmena.

Inspirujące kalendarze

Czy kalendarz na 2022 rok może inspirować? Oczywiście! Mamy bowiem do wyboru również kalendarze zawierające ciekawe wstawki w postaci cytatów czy też myśli znanych osób. Doskonałym przykładem jest kalendarz znanej autorki, Beaty Pawlikowskiej, który zawiera cały zbiór myśli oraz miejsca na wpisanie własnych przemyśleń. Inspiracją mogą być również kolory okładki oraz rodzaj i kolor papieru, który został zastosowany w danym modelu.

Wybór prezentu dla osoby, którą chcemy obdarować czymś symbolicznym, a zarazem przydatnym, pięknym i praktycznym, a której nie znamy na tyle dobrze, aby kupić jej celowany prezent, zawsze jest trudny. Warto jednak pamiętać o przedmiotach, których obdarowany będzie mógł używać na co dzień i patrzeć na nie z uśmiechem, miło wspominając naszą osobę.

 

About the author

Daniel administrator